INTENCJE MSZALNE (Parafia pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Grzmucinie)

PONIEDZIAŁEK (10 czerwca)

Godz. 17.00

+ Krystynę Ziębę – od KŻR p. Marii Hyc;

WTOREK (11 czerwca)

Godz. 16.30

+ Pawła Podsiadłego – od chrześniaka Bartłomieja;

Godz. 17.00

+ Andrzeja Gołębiowskiego – od uczestników pogrzebu;

ŚRODA (12 czerwca)

Godz. 17.00

Dziękczynno – błagalna w intencji wnucząt: Filipa, Bartłomieja, Marii, Marcela;

Godz. 17.30

+ Krystynę Ziębę – od uczestników pogrzebu;

CZWARTEK (13 czerwca)

Godz. 17.00

+ Andrzeja Gołębiowskiego – od uczestników pogrzebu;

PIĄTEK (14 czerwca)

Godz. 17.00

+ Marię Józefa Stanisławków, Marię Władysława Pszczołów;

Godz. 17.30

+ Krystynę Ziębę – od uczestników pogrzebu;

SOBOTA (15 czerwca)

Godz. 17.00

+ Andrzeja Janinę Józefa Stanisławków, Zofię Labak;

Godz. 17.30

Dziękczynno – błagalna w 90 rocznicę urodzin Janiny Winiarskiej, z prośbą o o Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski i opiekę Matki Bożej;

XI NIEDZIELA ZWYKŁA (16 czerwca)

Godz. 9.00

  1. Dziękczynno – błagalna w intencji p. Marii Maciejczyk, jej dzieci, wnucząt, prawnucząt, z prośbą o o Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski i opiekę Matki Bożej w rodzinie;

  2. + Jana Aleksandrę Antoniego Helenę Annę Maciągów;

Godz. 12.00

  1. Dziękczynno – błagalna w 10 rocznicę ślubu p. Lidii i Łukasza Jaworskich, ich synów, z prośbą o o Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski i opiekę Matki Bożej w rodzinie;

  2. Dziękczynno – błagalna w intencji p. Marzeny i Sylwestra Czuprynów, ich dzieci, z prośbą o Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski i opiekę Matki Bożej w rodzinie;

INTENCJE MSZALNE (Parafia pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Grzmucinie)

PONIEDZIAŁEK (3 czerwca)

Godz. 17.00

+ Krystynę Ziębę – od KŻR p. Marii Hyc;

WTOREK (4 czerwca)

Godz. 17.00

+ Pawła Podsiadłego – od uczestników pogrzebu;

Godz. 17.30

+ Krystynę Ziębę – od Zakładu Pogrzebowego „Pascha”;

ŚRODA (5 czerwca)

Godz. 17.00

+ Mariannę Hyc w rocznicę śmierci;

I CZWARTEK (6 czerwca)

Godz. 16.45 Nabożeństwo ku czci Św. Maksymiliana Kolbego

Godz. 17.00

+ Eleonorę Józefa Tobiasza Osińskich;

I PIĄTEK (7 czerwca) UROCZYSTOŚĆ NAJŚW. SERCA PANA JEZUSA

Godz. 15.00 ADORACJA NAJŚW. SAKRAMENTU

Godz. 16.30 SPOWIEDŹ

Godz. 17.00

Dziękczynno – błagalna w intencji dzieci Róż Różańcowych Rodziców;

Godz. 17.30

ŚLUB: Aleksandra Wachnicka i Wojciech Górski

SOBOTA (8 czerwca)

Godz. 17.00

+ Adama Karcza;

Godz. 17.30

+ Krystynę Ziębę – od uczestników pogrzebu;

X NIEDZIELA ZWYKŁA (9 czerwca)

Godz. 9.00

  1. Dziękczynno – błagalna w intencji p. Magdaleny i Pawła Pszczołów, ich dzieci: Wiktorii i Jasia, z prośbą o o Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski i opiekę Matki Bożej w rodzinie;

  2. + Zofię w 2 rocznicę śmierci, Zbigniewa Linowskich;

Godz. 12.00

  1. Dziękczynno – błagalna w 5 rocznicę urodzin Jasia Kaczmarzyka, z prośbą o o Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski i opiekę Matki Bożej;

  2. + Zofię Pielas w 3 rocznicę śmierci – od syna Piotra;

INTENCJE MSZALNE (Parafia pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Grzmucinie)

PONIEDZIAŁEK (3 czerwca)

Godz. 17.00

+ Krystynę Ziębę – od KŻR p. Marii Hyc;

WTOREK (4 czerwca)

Godz. 17.00

+ Pawła Podsiadłego – od uczestników pogrzebu;

Godz. 17.30

+ Krystynę Ziębę – od Zakładu Pogrzebowego „Pascha”;

ŚRODA (5 czerwca)

Godz. 17.00

+ Mariannę Hyc w rocznicę śmierci;

I CZWARTEK (6 czerwca)

Godz. 16.45 Nabożeństwo ku czci Św. Maksymiliana Kolbego

Godz. 17.00

+ Eleonorę Józefa Tobiasza Osińskich;

I PIĄTEK (7 czerwca) UROCZYSTOŚĆ NAJŚW. SERCA PANA JEZUSA

Godz. 15.00 ADORACJA NAJŚW. SAKRAMENTU

Godz. 16.30 SPOWIEDŹ

Godz. 17.00

Dziękczynno – błagalna w intencji dzieci Róż Różańcowych Rodziców;

Godz. 17.30

ŚLUB: Aleksandra Wachnicka i Wojciech Górski

SOBOTA (8 czerwca)

Godz. 17.00

+ Adama Karcza;

Godz. 17.30

+ Krystynę Ziębę – od uczestników pogrzebu;

X NIEDZIELA ZWYKŁA (9 czerwca)

Godz. 9.00

  1. Dziękczynno – błagalna w intencji p. Magdaleny i Pawła Pszczołów, ich dzieci: Wiktorii i Jasia, z prośbą o o Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski i opiekę Matki Bożej w rodzinie;

  2. + Zofię w 2 rocznicę śmierci, Zbigniewa Linowskich;

Godz. 12.00

  1. Dziękczynno – błagalna w 5 rocznicę urodzin Jasia Kaczmarzyka, z prośbą o o Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski i opiekę Matki Bożej;

  2. + Zofię Pielas w 3 rocznicę śmierci – od syna Piotra;

INTENCJE MSZALNE

NABOŻEŃSTWA MAJOWE PO MSZY ŚWIĘTEJ

PONIEDZIAŁEK (27 maja)

Godz. 17.00

+ Weronikę Mariana Maletów;

WTOREK (28 maja)

Godz. 17.00

+ Andrzeja Gołębiowskiego – od uczestników pogrzebu;

ŚRODA (29 maja)

Godz. 17.00

+ Jarosława Mazurkiewicza w 5 rocznicę śmierci;

CZWARTEK (30 maja)

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA

Godz. 11.00 PROCESJA

  1. W intencji całej naszej Parafii, o dobre urodzaje;

  2. Dziękczynno – błagalna w intencji dzieci przeżywających, Rocznicę I Komunii św.;

PIĄTEK (31 maja)

Godz. 17.00

+ Mariana Jacka Maciejczyków;

I SOBOTA (1 czerwca)

Godz. 9.00

Dziękczynno – błagalna w 5 rocznicę powstania „Grupy Aktywnych Mama”, z prośbą o Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski i opiekę Matki Bożej dla członkiń „Grupy Aktywnych Mama”;

Godz. 16.45 Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP

Godz. 17.00

+ Ryszarda Tomczaka;

IX NIEDZIELA ZWYKŁA (2 czerwca)

Godz. 9.00

  1. + Stanisława Janinę Agnieszkę Kozłowskich;

  2. + Andrzeja Gołębiowskiego – od uczestników pogrzebu;

Godz. 12.00

  1. Dziękczynno – błagalna w intencji p. Marzeny i Waldemara Maciejczyków, ich dzieci i wnuka, z prośbą o o Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski i opiekę Matki Bożej;

  2. Dziękczynno – błagalna w intencji członkiń KŻR p. Heleny Adamczyk, z prośbą o o Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski i opiekę Matki Bożej Różańcowej;

INTENCJE MSZALNE (Parafia pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Grzmucinie)

NABOŻEŃSTWA MAJOWE PO MSZY ŚWIĘTEJ

PONIEDZIAŁEK (20 maja)

Godz. 17.00

+ Andrzeja Gołębiowskiego – od uczestników pogrzebu;

WTOREK (21 maja)

Godz. 17.00

+ Szymonka Płacheckiego, Juliannę Stanisława Gołąbków, Józefa Gregorczyka, Stefana Zająca;

Godz. 17.30

+ Irenę Górską w 8 rocznicę śmierci;

ŚRODA (22 maja)

Godz. 17.00

+ Andrzeja Gołębiowskiego – od uczestników pogrzebu;

CZWARTEK (23 maja)

Godz. 17.00

+ Tadeusza Weronikę Staniosów;

PIĄTEK (24 maja)

Godz. 17.00

+ Andrzeja Gołębiowskiego – od uczestników pogrzebu;

SOBOTA (25 maja)

Godz. 17.00

+ Teresę Kociołowicz, Stanisława Kazimierę Wojtyniaków;

NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY Uroczystość (26 maja)

Godz. 9.00

  1. + Genowefę Stanisława Czuprynów;

  2. + Zmarłych z rodzin: Wesołowskich, Dudkowskich;

Godz. 12.00

I KOMUNIA ŚWIĘTA

INTENCJE MSZALNE (Parafia pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Grzmucinie)

NABOŻEŃSTWA MAJOWE PO MSZY ŚWIĘTEJ

PONIEDZIAŁEK (13 maja)

Godz. 17.00

+ Grzegorza Tadeusza Stanisławków;

Godz. 17.30

Dziękczynno – błagalna w intencji: Tomasza, Barbary i Mateusza, z prośbą o Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski i opiekę Matki Bożej w rodzinie;

WTOREK (14 maja)

Godz. 17.00

Dziękczynno – błagalna w 11 rocznicę urodzin Zuzi Niewczas, z prośbą o Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski i opiekę Matki Bożej w rodzinie;

ŚRODA (15 maja)

Godz. 17.00

+ Józefa Maciejczyka w rocznicę śmierci;

CZWARTEK (16 maja)

Godz. 17.00

+ Wacława Serafina w 18 rocznicę śmierci;

PIĄTEK (17 maja)

Godz. 17.00

+ Jana Annę Władysława Tadeusza Jerzego Gawinów;

SOBOTA (18 maja)

Godz. 17.00

+ Stanisławę Władysława Głowackich;

ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO Uroczystość (19 maja)

Godz. 9.00

  1. Dziękczynno – błagalna w intencji p. Jadwigi Stachuli, jej dzieci, wnucząt, z prośbą o Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski i opiekę Matki Bożej w rodzinie;

  2. + Zofię Józefa Kiragów, zmarłych z rodzin: Hebdowskich, Annę Kisio, Irenę Rydz;

Godz. 12.00

  1. Dziękczynno – błagalna w 3 rocznicę urodzin Adasia Maciejczyka, z prośbą o Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski i opiekę Matki Bożej w rodzinie;

  2. Dziękczynno – błagalna w 18 rocznicę urodzin Adama Tomczyka, z prośbą o Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej w dorosłym życiu;

INTENCJE MSZALNE (Parafia pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Grzmucinie)

NABOŻEŃSTWA MAJOWE PO MSZY ŚWIĘTEJ

PONIEDZIAŁEK (6 maja)

Godz. 17.00

+ Józefa Ziębę – od uczestników pogrzebu;

WTOREK (7 maja)

Godz. 17.00

+ Andrzeja Gołębiowskiego – od uczestników pogrzebu;

ŚRODA (8 maja) UROCZYSTOŚĆ ŚW. STANISŁAWA Bpa i M.

Godz. 17.00

+ Stanisława Wlazłowskiego w 30 rocznicę śmierci, zmarłych z rodzin: Wlazłowskich, Bukalskich, Załęskich;

CZWARTEK (9 maja)

Godz. 17.00

+ Stanisławę Franciszka Staniosów, Władysława Dobrowolskiego;

PIĄTEK (10 maja)

Godz. 17.00

+ Andrzeja Gołębiowskiego – od uczestników pogrzebu;

SOBOTA (11 maja)

Godz. 17.00

+ Janinę Stanisława Kazimierza Błachów, Mariannę Władysława Domagałów;

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE Uroczystość (12 maja)

Godz. 9.00

  1. + Jana Janinę Tatarów, Franciszkę Jana Ziębów, Helenę Jana Kopytów;

  2. + Zofię Józefa Adamczyków, Mariana Pawłowskiego;

Godz. 12.00

  1. Dziękczynno – błagalna w intencji rodziny p. Maciągów, z prośbą o Boże błogosławieństwo i wszelkie łaski, opiekę Matki Bożej w rodzinie;

  2. + Zmarłych z rodzin: Kościelniaków, Maciągów, Gryzów;

INTENCJE MSZALNE (Parafia pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Grzmucinie)

NABOŻEŃSTWA MAJOWE PO MSZY ŚWIĘTEJ

WTOREK (30 kwietnia)

Godz. 17.00

+ Jana Mariannę Mariannę Władysławę Stefana Ryszarda Annę Genowefę Piotra Jóźwików;

ŚRODA (1 maja)

Godz. 17.00

+ Stanisławę Kundys w 4 rocznicę śmierci, zmarłych z rodzin: Kundysów, Jabłońskich;

I CZWARTEK (2 maja)

Godz. 16.45 Nabożeństwo ku czci Św. Maksymiliana Kolbego

Godz. 17.00

+ Ludwika Mariannę Kozłowskich, Janinę Jana Jaworskich, Zofię Bolesława Jóźwików, Stanisławę Aleksandra Jadwiszczyk;

I PIĄTEK (3 maja) UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI

Godz. 9.00

  1. Dziękczynno – błagalna w intencji członkiń KŻR p. Janiny Maciejczyk;

  2. Błagalna o światło Ducha Św. dla Wiktorii na czas egzaminów maturalnych;

  3. + Stanisławę Jana Tadeusza Kozłowskich, Antoninę Jana s. Danutę Przybyś;

Godz. 12.00

  1. Dziękczynno – błagalna w intencji OSP w Grzmucinie;

  2. Dziękczynno – błagalna w intencji dzieci Róż Różańcowych Rodziców;

  3. Dziękczynno – błagalna w 93 rocznicę urodzi p. Janiny Serafin oraz z okazji imienin p. Marii Serafin, z prośbą o Boże błogosławieństwo i wszelkie łaski, opiekę Matki Bożej;

I SOBOTA (4 maja)

Godz. 14.00 CHRZEST: Mieszko Kalbarczyk

Godz. 17.00

++ dusze cierpiące w czyśćcu;

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA (5 maja)

Godz. 9.00

  1. + Władysławę Józefa Jana Tomasza Kowalczyków;

  2. + Edwarda Winiarskiego w rocznicę śmierci, Jana Gawina;

Godz. 12.00

+ Wiktorię Jana Bartosów;

INTENCJE MSZALNE (Parafia pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Grzmucinie)

WTOREK (23 kwietnia)

Godz. 17.00

+ Pawła Podsiadłego – od uczestników pogrzebu;

ŚRODA (24 kwietnia)

Godz. 17.00

+ Marcina Kucharskiego;

CZWARTEK (25 kwietnia)

Godz. 17.00

+ Pawła Podsiadłego – od uczestników pogrzebu;

PIĄTEK (26 kwietnia)

Godz. 17.00

+ Pawła Podsiadłego – od uczestników pogrzebu;

SOBOTA (27 kwietnia)

Godz. 17.00 ŚLUB: Aldona Czupryn i Damian Cieślak

V NIEDZIELA WIELKANOCNA (28 kwietnia)

Godz. 9.00

  1. + Pawła Podsiadłego – od uczestników pogrzebu;

  2. + Janinę Stanisława Waldemara Gizów, Mariana Jacka Maciejczyków;

Godz. 12.00

  1. + Kazimierę Adolfa Madejów;

  2. + Annę Henryka Wójcików w rocznicę śmierci;

INTENCJE MSZALNE (Parafia pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Grzmucinie)

WTOREK (16 kwietnia)

Godz. 17.00

+ Radosława Marka w 6 rocznicę śmierci;

ŚRODA (17 kwietnia)

Godz. 17.00

+ Pawła Podsiadłego – od uczestników pogrzebu;

CZWARTEK (18 kwietnia)

Godz. 17.00

+ Tomasza Kozłowskiego – od uczestników pogrzebu;

PIĄTEK (19 kwietnia)

Godz. 17.00

+ Pawła Podsiadłego – od uczestników pogrzebu;

SOBOTA (20 kwietnia)

Godz. 17.00

+ Jana Stanisława Józefę Władysława Stanisława Marczykowskich;

Godz. 17.30

Dziękczynno – błagalna w 40 rocznicę urodzin Karoliny Gołębiowskiej, z prośbą o Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski i opiekę Matki Bożej w rodzinie – od męża i córek;

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA (21 kwietnia)

Godz. 9.00

  1. + Henryka Stachulę, Mariannę Stanisława Babulów;

  2. Dziękczynno – błagalna w intencji p. Marioli i Sławomira Wnuków, ich dzieci, wnucząt, z prośbą o Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski i opiekę Matki Bożej w rodzinie;

Godz. 12.00

  1. Dziękczynno – błagalna w 7 rocznicę urodzin Kacpra Walczyka, z prośbą o Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski i opiekę Matki Bożej w rodzinie;

  2. Dziękczynno – błagalna w 2 rocznicę urodzin Wojciecha Marka, jego rodziców, z prośbą o Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski i opiekę Matki Bożej w rodzinie;