I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 18 lutego 2024r.

  1. Dziękuję za ofiarę na kwiaty i posprzątanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę rodzinom p. Skrok i Bukalskich. Bardzo proszę aby o porządek na przyszłą niedzielę w naszym kościele zadbały rodziny p. Kapciak i Wargackich.

  2. W dzisiejszą niedzielę na Mszę św. o godz. 10.30 zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami. W czasie Mszy św. poświęcenie i wręczenie modlitewników.

  3. W ubiegłą niedzielę do puszek na remont dachu i odbudowę plebanii parafii Św. Jadwigi w Tomaszowie zebraliśmy z obu parafii kwotę 1 640 zł. Bóg zapłać.

  4. W głębszym przeżyciu Wielkiego Postu pomogą nam nabożeństwa pasyjne. W każdy piątek o godz. 15.30 zapraszam na Drogę Krzyżową. Nabożeństwo Gorzkich Żali w każdą niedzielę bezpośrednio po Mszy św. o godz. 10.30. Dzieci po tych nabożeństwach otrzymują naklejki wielkopostne. Jeszcze raz serdecznie zapraszam.

  5. Z głębi serca dziękuję za wykonanie pięknej dekoracji wielkopostnej p. Joli Zięba. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

  6. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania zapraszam w piątek do kościoła w Grzmucinie na spotkanie formacyjne o godzinie 18.00.

  7. Za tydzień przypada niedziela Ad gentes – Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Ofiary złożone za tydzień do puszek po każdej Mszy Świętej przeznaczone są na potrzeby misji.

  8. Bardzo dziękuję za ofiary złożone w dniu dzisiejszym na tacę gospodarczą.

  9. Z całego serca dziękuję za indywidualne ofiary, które przeznaczę na inwestycje w naszym kościele. Bóg zapłać.

  10. Intencje mszy świętych na najbliższy tydzień: (zakładka: intencje)