II NIEDZIELA WIELKANOCNA 7 kwietnia 2024r.

  1. Bardzo dziękuję za ofiarę na kwiaty i posprzątanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę rodzinie p. Gałek. Proszę aby o porządek na przyszłą niedzielę w naszym kościele zadbała rodzina p. Podsiadłych.

  2. W dzisiejszą niedzielę na Mszę św. o godz. 12.00 zapraszam członkinie z KŻR. Po Mszy św. spotkanie formacyjne.

  3. Jutro będziemy świętować przeniesioną z Wielkiego Tygodnia uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Uroczystość ta od lat obchodzona jest jako Dzień Świętości Życia i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Chcemy otoczyć modlitwą każde poczęte dziecko i jego rodziców. Zapraszam w dniu jutrzejszym na Mszę św. o godz. 17.00.

  4. Wszystkich chętnych zapraszam w czwartek na godz. 17.30 w celu rozebrania dekoracji Ciemnicy i Grobu Pańskiego w naszym kościele.

  5. Na stoliku pod chórem jest wyłożony nowy numer „Rycerza Niepokalanej” i dla dzieci „Rycerzyk Niepokalanej” na miesiąc kwiecień. Dobrowolną ofiarę za prasę katolicką składamy do puszki umiejscowionej na filarze.

  6. Z całego serca dziękuję za indywidualne ofiary, które przeznaczę, na zapłatę za remont i wykonanie nowych ławek w naszym kościele. Niech dobry Bóg wynagradza swoim błogosławieństwem waszą hojność.

  7. Bardzo dziękuję za ofiary złożone na dzisiejszą tacę poprzez które wspieramy dzieła charytatywne naszej Diecezjalnej Caritas.

  8. Intencje mszy świętych na najbliższy tydzień: (zakładka: intencje)