III NIEDZIELA WIELKANOCNA 14 kwietnia 2024r.

  1. Dziękuję za ofiarę na kwiaty i posprzątanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę rodzinom p. Kozioł i Wilk. Bardzo proszę aby o porządek na przyszłą niedzielę w naszym kościele zadbały rodziny p. Pomagalskich i Janczyk.

  2. W dzisiejszą niedzielę po każdej Mszy św., harcerki i harcerze rozprowadzają kremówki papieskie. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży są wsparciem ich działalności. Gorąco zachęcam aby wesprzeć tą inicjatywę.

  3. Za tydzień, na Mszę św. o godz. 10.30 zapraszam dzieci, które za miesiąc przystąpią do sakramentu I Komunii św. w naszej parafii.

  4. Bardzo dziękuję Michałowi Mirocie za uzupełnienie kostki na parkingu przed kościołem, tą kostkę ofiarował p. Krzysztof Mucha. Jeszcze raz Bóg zapłać.

  5. Przyszła niedziela to 3 niedziela miesiąca i związana z nią taca gospodarcza. Od ostatniego sprawozdania, pozyskałem kwotę 3.945 zł. Po spłaceniu raty kredytu pozostałą kwotę 2.173 zł. przeznaczę na dokończenie ogrodzenia przy plebanii. Już dziś z serca dziękuję za ofiary.

  6. Na stoliku pod chórem jest wyłożony „Rycerza Niepokalanej” i inne czasopisma katolickie. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Czasopisma można zabrać ze sobą za darmo.

  7. Zapowiedzi.

  1. Intencje mszy świętych na najbliższy tydzień: (zakładka: intencje)