III NIEDZIELA WIELKANOCNA 14 kwietnia 2024r.

  1. Bardzo dziękuję za ofiarę na kwiaty i posprzątanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę rodzinie p. Podsiadłych. Proszę aby o porządek na przyszłą niedzielę w naszym kościele zadbała rodzina p. Herników.

  2. W dzisiejszą niedzielę po każdej Mszy św., harcerki i harcerze rozprowadzają kremówki papieskie. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży są wsparciem ich działalności. Gorąco zachęcam aby wesprzeć tą inicjatywę.

  3. Za tydzień na Mszę św. o godz. 12.00 zapraszam dzieci, które w przyszłym miesiącu przystąpią do sakramentu I Komunii św. w naszej parafii.

  4. Bardzo dziękuję za pomoc w rozebrania dekoracji Ciemnicy i Grobu Pańskiego w naszym kościele: Agnieszce i Pawłowi Skrok, Sylwii Kwiatkowskiej, Mariuszowi Jaworskiemu. P. Tadeuszowi naszemu kościelnemu dziękuję za wykoszenie trawy. Jeszcze raz Bóg zapłać.

  5. Przyszła niedziela to 3 niedziela miesiąca i związana z nią taca gospodarcza. Od ostatniego sprawozdania, pozyskałem kwotę 3.945 zł. Po spłaceniu raty kredytu pozostałą kwotę 2.173 zł. przeznaczę na dokończenie ogrodzenia przy plebanii. Już dziś z serca dziękuję za ofiary.

  6. Na stoliku pod chórem jest wyłożony „Rycerza Niepokalanej” i inne czasopisma katolickie. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Czasopisma można zabrać ze sobą za darmo.

  7. Z całego serca dziękuję za indywidualne ofiary, które przeznaczę, na zapłatę za remont i wykonanie nowych ławek w naszym kościele. Niech dobry Bóg wynagradza waszą hojność. Proszę kochani o solidarność abym jak najszybciej zapłacił za to piękne dzieło w naszym kościele.

  8. Intencje mszy świętych na najbliższy tydzień: (zakładka: intencje)