IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 21 kwietnia 2024r.

  1. Dziękuję za ofiarę na kwiaty i posprzątanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę rodzinom p. Pomagalskich i Janczyk. Bardzo proszę aby o porządek na przyszłą niedzielę w naszym kościele zadbały rodziny p. Mucha i Mirota.

  2. W dzisiejszą niedzielę na Mszę św. o godz. 10.30 zapraszam dzieci, które za miesiąc przystąpią do sakramentu I Komunii św. w naszej parafii.

  3. W czwartek, 25 kwietnia, przypada święto Świętego Marka Ewangelisty, które jest patronalnym świętem naszego Biskupa Diecezjalnego – Księdza Bpa. Marka Solarczyka. Msza Św. w intencji Dostojnego Solenizanta będzie sprawowana w czwartek, w Katedrze radomskiej o godz. 18.00.

  4. Za tydzień w naszej parafii przeżyjemy nawiedzenie relikwii błogosławionej Rodziny Ulmów. Będziemy modlić się w intencji naszych rodzin za Ich wstawiennictwem w czasie każdej Mszy św. Serdecznie zapraszamy do licznego uczestnictwa w tym historycznym wydarzeniu.

  5. Również w przyszłą niedzielę, na zakończenie tygodnia modlitw w intencji powołań do służby Bożej w Kościele, ofiary złożone na tacę będą wsparciem WSD w Radomiu.

  6. Z całego serca dziękuję za indywidualne ofiary, które przeznaczę na inwestycje w naszym kościele. Bóg zapłać.

  7. Bóg zapłać za ofiary złożone w dniu dzisiejszym na tacę gospodarczą.

  8. Intencje mszy świętych na najbliższy tydzień: (zakładka: intencje)