IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 21 kwietnia 2024r.

  1. Bardzo dziękuję za ofiarę na kwiaty i posprzątanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę rodzinie p. Herników. Proszę aby o porządek na przyszłą niedzielę w naszym kościele zadbała rodzina p. Serafin.

  2. W dzisiejszą niedzielę na Mszę św. o godz. 12.00 zapraszam dzieci, które w przyszłym miesiącu przystąpią do sakramentu I Komunii św. w naszej parafii.

  3. W czwartek, 25 kwietnia, przypada święto Świętego Marka Ewangelisty, które jest patronalnym świętem naszego Biskupa Diecezjalnego – Księdza Bpa. Marka Solarczyka. Msza Św. w intencji Dostojnego Solenizanta będzie sprawowana w czwartek, w Katedrze radomskiej o godz. 18.00.

  4. Za tydzień w naszej parafii przeżyjemy nawiedzenie relikwii błogosławionej Rodziny Ulmów. Będziemy modlić się w intencji naszych rodzin za Ich wstawiennictwem w czasie każdej Mszy św. Serdecznie zapraszamy do licznego uczestnictwa w tym historycznym wydarzeniu.

  5. Również w przyszłą niedzielę, na zakończenie tygodnia modlitw w intencji powołań do służby Bożej w Kościele, ofiary złożone na tacę będą wsparciem WSD w Radomiu.

  6. Z całego serca dziękuję za indywidualne ofiary, które przeznaczę, na zapłatę za remont i wykonanie nowych ławek w naszym kościele.  Niech dobry Bóg wynagradza waszą hojność. Proszę kochani o solidarność abym jak najszybciej zapłacił za to piękne dzieło w naszym kościele.

  7. Bóg zapłać za ofiary złożone w dniu dzisiejszym na tacę gospodarczą.

  8. Intencje mszy świętych na najbliższy tydzień: (zakładka: intencje)