IX NIEDZIELA ZWYKŁA 2 czerwca 2024r.

  1. Dziękuję za ofiarę na kwiaty i posprzątanie naszego kościoła na Uroczystość Bożego Ciała w naszym kościele rodzicom dzieci przeżywających Rocznicę I Komunii św. Bardzo proszę aby o porządek na przyszłą niedzielę zadbała rodzina p. Rybińskich i p. Barbara Osowska.

  2. W dzisiejszą niedzielę na Mszę św. o godz. 10.30 zapraszam członkinie z KŻR.

  3. Bardzo dziękuję za kwiaty, które zostały przyniesione z ołtarzy Bożego Ciała. Przy tej okazji jeszcze raz bardzo dziękuję za duże zaangażowanie w Uroczystość Bożego Ciała, przygotowanie ołtarzy, piękne ustrojenie trasy i uczestnictwo w procesji.

  4. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek. W I czwartek miesiąca 15 minut przed Mszą św. nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II. W I piątek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja, którą rozpoczniemy Koronką do Miłosierdzia Bożego od godz. 15.15. Adoracja potrwa do Mszy św. o godz. 16.00. Spowiedź od godziny 15.15.

  5. W czwartek będziemy przeżywać zakończenie oktawy Bożego Ciała. Procesja wokół kościoła i poświęcenie wianków na Mszy św. o godz. 16.00.

  6. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego. W tym dniu za publiczne odmówienie aktu zadośćuczynienia Sercu Jezusowemu można uzyskać odpust zupełny. W najbliższy piątek nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.

  7. W dniu 5 czerwca (środa), wraz z dziećmi, które w tym roku przyjęły sakrament I Komunii św. i ich rodzicami, wyruszę na autokarową pielgrzymkę do Niepokalanowa.Wyjazd o godz. 8.00.

  8. Z całego serca dziękuję za indywidualne ofiary, które przeznaczę, na inwestycje w naszym kościele. Jeszcze raz Bóg zapłać!

  9. Na stoliku pod chórem jest wyłożony „Rycerz Niepokalanej” i dla dzieci „Rycerzyk Niepokalanej” na miesiąc czerwiec. Zachęcam do czytania.

  10. Intencje mszy świętych na najbliższy tydzień: (zakładka: intencje)