NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 31 marca 2024r.

Moi kochani. W dzisiejszą Uroczystość w ramach ogłoszeń, ograniczę się tylko do podziękowań oraz życzeń. Szczegółowe ogłoszenia będą jutro.

W atmosferze dziękczynienia składanego Panu Bogu za największy cud, Zmartwychwstania Chrystusa pragnę wraz z ks. Karolem, z całego serca podziękować tym wszystkim, którzy pomogli nam owocnie przeżyć okres Triduum Paschalnego. Serdeczne Bóg zapłać składamy liturgicznej Służbie Ołtarza, ministrantom za ich zaangażowanie, za codzienne zbiórki w czasie których ćwiczyliśmy liturgię danego dnia. Strażakom oraz młodzieżowej grupie za czuwanie przy Ciemnicy i Grobie Pana Jezusa, za pomoc w organizacji dzisiejszej procesji; Pani organistce Weronice, panu organiście Piotrowi za oprawę muzyczną; rodzinom z Kłonówka – Kolonii od numeru 1 do 25 oraz paniom Annie i Zuzi Zięba za wystrój kościoła, to piękne dzieło powstało pod kierunkiem p. Joli Zięby, Panu kościelnemu Krzysztofowi za wszelką pomoc i dyspozycyjność. Niech Zmartwychwstały Chrystus wynagrodzi dobroć serca swoimi łaskami.

Jutro, w drugi dzień Świąt Wielkanocnych Msze święte będą sprawowane według porządku niedzielnego czyli o godz. 7.30 i 10.30. Tradycyjnie tego dnia modlitwą i ofiarami złożonymi na tacę wspieramy Katolicki Uniwersytet Lubelski.

ŻYCZENIA

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego to największe i najpiękniejsze święto. Z tej okazji w imieniu ks. Karola i własnym pragnę złożyć najlepsze i najserdeczniejsze życzenia: niech te dni zwycięstwa życia nad śmiercią będą pełne radości, miłości i pokoju, byśmy mimo różnych trosk i kłopotów, mogli zawsze śpiewać radosne „ALLELUJA – Jezus żyje”.

Niech radosna wieść o Zmartwychwstaniu opromienia życie każdego z nas, pogłębia wiarę, napełnia nadzieją i rozpala miłość, która uzdalnia do pięknego życia w Bogu.

Zmartwychwstały Chrystus niech udziela wszelkich swoich łask.

Drogim Parafianom i Miłym Gościom życzymy radosnego świętowania oraz Błogosławionych Świąt Wielkiej Nocy. Szczęść Wam Boże.