Ogłoszenia – Parafia Grzmucin IV NIEDZIELA ADWENTU 24 grudnia 2023r.

  1. Bardzo dziękuję za ofiarę na Bożonarodzeniowy wystrój i posprzątanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę rodzinie p. Ziętek. Proszę aby o porządek na przyszłą niedzielę w naszym kościele zadbała rodzina p. Ważyńskich.

  2. Dziś przeżywamy IV Niedzielę Adwentu. Msze św. w porządku niedzielnym o godz. 9.00 i 12.00. Pasterka o godz. 22.00. Serdecznie zapraszamy.

  3. W zakrystii można nabyć opłatek na stół wigilijny. Ofiary złożone przy nabywaniu opłatków przeznaczę na akolitki dla ministrantów.

  4. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać zakończenie Starego Roku. Msze św. w porządku niedzielnym. Po Mszy św o godz. 12.00 nabożeństwo dziękczynne za rok 2023, z prośbą o Boże błogosławieństwo w Nowym Roku.

  5. Z głębi serca dziękuję za świąteczny wystrój naszej świątyni, za piękną szopkę. Bardzo się cieszę, że jest tak duże zaangażowanie z Waszej strony moi kochani parafianie w to nasze wspólne dzieło. Było dużo dzieci i młodych osób oraz osoby dorosłe, na które zawsze mogę liczyć. Noszę Was w sercu i pamiętam w codziennej modlitwie.

  6. Bardzo dziękuję p. Agnieszce Skrok za piękne stroiki do naszej świątyni.

  7. Zapewne zauważyliście kochani nowe dywany w naszym kościele. Na ten cel miałem ofiary: od dzieci I Komunijnych z tego roku – 1000 zł. oraz od dwóch ołtarza z Bożego Ciała 1010 zł. Za dywany zapłaciłem 5100 zł. Jeżeli ktoś chce wesprzeć to dzieło to będę bardzo wdzięczny.

  8. Z całego serca dziękuję za indywidualne ofiary, które przeznaczę na wymianę rozdzielni elektrycznej w zakrystii. Bóg zapłać.

  9. Intencje mszy świętych na najbliższy tydzień: (zakładka: intencje)