Ogłoszenia – Parafia Grzmucin NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 7 stycznia 2024r.

 1. Bardzo dziękuję za ofiarę na Bożonarodzeniowy wystrój i posprzątanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę rodzinie p. Winiarskich. Proszę aby o porządek na przyszłą niedzielę w naszym kościele zadbała rodzina p. Gębskich.

 2. W dzisiejszą niedzielę, po Mszy św. o godz 12.00, zapraszamy na spotkanie opłatkowe KŻR, zmianę tajemnic i wręczenie intencji na rok 2024.

 3. W tym tygodniu, wraz z ks. Karolem będziemy kontynuować Wizytę Duszpasterską. Chcemy spotkać się z każdym z Was i pobłogosławić Waszym rodzinom na Nowy Rok. Jeżeli ktoś pragnie poczęstować nas obiadem, za co będziemy bardzo wdzięczni, to proszę wcześniej zgłosić do mnie. Ofiary składane w czasie Wizyty duszpasterskiej przeznaczę na spłatę kredytu zaciągniętego na 5 lat, na zakup drugiej części plebanii i gruntu wokół plebanii. Kredyt będziemy spłacać jeszcze przez rok poprzez comiesięczne raty i wpłatę 20 tys. zł. po kolędzie. Jeżeli będzie więcej ofiar to przeznaczę je na zapłatę za instrument muzyczne w naszym kościele czyli organy p. Piotrowi – organiście. Kolędę będziemy rozpoczynać o godz. 9.00. Bardzo proszę, żeby przedstawiciel wyznaczonej części przyjechał po nas na plebanię na godzinę 8.45.

  Porządek Wizyty Duszpasterskiej:

 • Poniedziałek (08. 01) – Maków: ul. Bogusławska, ul. Zabrodzie i Czteromorgi/Budy (Jeden z księży rozpocznie od ul. Bogusławskiej, drugi od Czteromórg i spotkamy się na ul. Zabrodzie)

 • Wtorek (09. 01) – Grzmucin Trzymorgi, Pięciomorgi, Stara Wieś (Jeden z księży rozpocznie od Trzechmórg, drugi od Starej Wsi i spotkamy się na Pięciomorgach)

 • Środa (10. 01) – Grzmucin Wioska, Grzmucin Nowina (Jeden z księży rozpocznie od Grzmucin Wioska, drugi Grzmucin Nowina)

 • Czwartek (11.01) – Grzmucin Place, Św. Jan, Kolonia (Jeden z księży rozpocznie od Grzmucin Place, drugi od Grzmucin Kolonia, Św. Jan a następnie od końca Grzmucin Place)

 • Jeżeli ktoś nie może nas przyjąć po kolędzie w wyznaczonym terminie a pragnie to uczynić bardzo proszę o kontakt. Sprawozdanie z kolędy przedstawię za tydzień 14 stycznia.

 1. Na stoliku pod chórem jest wyłożony nowy numer „Rycerza Niepokalanej” i dla dzieci „Rycerzyk Niepokalanej” na miesiąc styczeń. Dobrowolną ofiarę za prasę katolicką składamy do puszki umiejscowionej na filarze. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

 2. Z całego serca dziękuję za indywidualne ofiary, które przeznaczę, na zakupione nowe dywany w naszym kościele. Bóg zapłać.

 3. Intencje mszy świętych na najbliższy tydzień: (zakładka: intencje)