Ogłoszenia – Parafia Kłonówek – Kolonia III NIEDZIELA ADWENTU 17 grudnia 2023r.

 1. Dziękuję za ofiarę na wystrój adwentowy i posprzątanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę rodzinom p. Derlatka i Mucha. Bardzo proszę aby o porządek na przyszłą niedzielę w naszym kościele zadbały rodziny p. Fajdek i Mirota.

 2. Dziś po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszek na pomoc Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie.

 3. W dobrym przeżyciu tegorocznego Adwentu mają nam pomóc rekolekcje, które przeżywamy. Zapraszam na spowiedź jutro w godzinach: od 10.00 do 11.00 i od 15.00 do 16.00. Mszą św. z nauką rekolekcyjną o godz. 16.00 zakończymy Rekolekcje Adwentowe.

 4. Do soboty włącznie zapraszam na Mszę św. roratnią o godz. 16.00. Piętnaście minut przed Mszą św. można skorzystać ze spowiedzi.

 5. W czwartek (21 grudnia) od godziny 10.00 pragnę udać się do chorych z posługą sakramentu spowiedzi i komunii św. przed Świętami Bożego Narodzenia. Chorych proszę zgłaszać w zakrystii.

 6. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać IV Niedzielę Adwentu. Msze św. w porządku niedzielnym o godz. 7.30 i 10.30. Pasterka o godz. 23.30. Serdecznie zapraszam.

 7. W zakrystii można nabyć opłatek na stół wigilijny, świece Caritas – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Ofiary złożone przy nabywaniu opłatków przeznaczę na akolitki, czyli specjalne świece procesyjne dla ministrantów.

 8. Bardzo proszę aby o wystrój Bożonarodzeniowy naszego kościoła, czyli szopkę i ubranie choinek zadbały rodziny z Kłonówka – Kolonii od numeru 1 do 25. Zainteresowanych zapraszam w sobotę na godzinę 12.00.

 9. Z głębi serca dziękuję za ofiary złożone w dniu dzisiejszym na tacę gospodarczą.

 10. W ubiegłą niedzielę zorganizowaliśmy zbiórkę pieniędzy dla 2 – letniej Zuzi Leśniewskiej, która urodziła się z wrodzonym niedorozwojem kości udowej. Tylko w naszej parafii zebrano kwotę 4 027 zł. Z obu naszych parafii to kwota 9 210 zł. W imieniu rodziców Zuzi i własnym pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy złożyli ofiary pieniężne. Bóg zapłać.

 11. Bóg zapłać za indywidualne ofiary, które przeznaczę na zapłatę za wykonane prace w naszym kościele. Bóg zapłać.

 12. Zapewne każdy z was zauważył piękny śpiew p. Organistki. Serdecznie witam w naszej wspólnocie parafialnej p. Weronikę, która wraz z p. Piotrem będzie grać na Mszach świętych.

 13. Intencje mszy świętych na najbliższy tydzień: (zakładka: intencje)