Ogłoszenia – Parafia Kłonówek – Kolonia IV NIEDZIELA ADWENTU 24 grudnia 2023r.

  1. Dziękuję za ofiarę na wystrój adwentowy i posprzątanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę rodzinom p. Fajdek i Mirota. Bardzo proszę aby o porządek na przyszłą niedzielę w naszym kościele zadbały rodziny p. Derlatka i Fajdek.

  2. Dziś przeżywamy IV Niedzielę Adwentu. Msze św. w porządku niedzielnym o godz. 7.30 i 10.30. Pasterka o godz. 23.30. Serdecznie zapraszamy.

  3. W zakrystii można nabyć opłatek na stół wigilijny. Ofiary złożone przy nabywaniu opłatków przeznaczę na akolitki dla ministrantów.

  4. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać zakończenie Starego Roku. Msze św. w porządku niedzielnym. Po Mszy św o godz. 10.30 nabożeństwo dziękczynne za rok 2023, z prośbą o Boże błogosławieństwo w Nowym Roku.

  5. Z głębi serca dziękuję za świąteczny wystrój naszej świątyni rodzinom z Kłonówka – Kolonii od numeru 1 do 25. Bardzo się cieszę, że jest tak duże zaangażowanie z Waszej strony moi kochani parafianie w to nasze wspólne dzieło. Noszę Was w sercu i pamiętam w codziennej modlitwie.

  6. Bardzo dziękuję p. Joli Zięba za piękne stroiki do naszej świątyni.

  7. Zapewne zauważyliście kochani nowe dywany w naszym kościele. Na ten cel miałem ofiarę: od p. Anny Serafin – 1000 zł. Za dywany zapłaciłem 2800 zł. Różnicę czyli 1800 zł. uzyskałem z ofiar, które składacie na tacę. Bóg zapłać.

  8. Bóg zapłać za indywidualne ofiary, które przeznaczę na zapłatę za wykonane prace w naszym kościele. Jeszcze raz Bóg zapłać.

  9. Intencje mszy świętych na najbliższy tydzień: (zakładka: intencje)