Bóg zapłać rodzinom P. Zięba i Korcz za sprzątanie naszego kościoła oraz złożoną ofiarę. O troskę o kościół przed kolejną niedzielą proszę dwie rodziny P. Kiragów.
Jutro w liturgii Kościoła obchodzimy uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła. W naszych osobistych modlitwach pamiętajmy o intencjach Kościoła powszechnego z papieżem Leonem na czele.
Również jutro o godz. 5.00 rano nasi ministranci, którzy zadeklarowali swój udział, wyjadą na kilkudniowy odpoczynek do Chłapowa. Raz jeszcze dziękuję zarówno naszym ministrantom za ich zaangażowanie w liturgię a także naszym Parafianom za ofiary, którymi wsparli ministrantów w uroczystość Trzech Króli.
W tym tygodniu przypada także I czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W I czwartek w naszych osobistych modlitwach pamiętajmy o sprawie powołań do służby Bożej. W I piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 15.15 i okazja do spowiedzi św. W I sobotę miesiąca nabożeństwo do Matki Bożej o godz. 15.45. W I niedzielę miesiąca zapraszam na kolejne spotkanie rodzinę różańcową naszej parafii po Mszy św. o godz. 10.30. Zamiast kazania w tym dniu będzie adoracja Najświętszego Sakramentu.
W związku z tragicznym w skutkach trzęsieniem ziemi w Wenezueli, Caritas Polska oraz Biskup Ordynariusz Marek Solarczyk proszą o modlitwę i wsparcie materialne dla poszkodowanych i ofiar. Za tydzień po Mszach św. będziemy mogli złożyć dobrowolne ofiary na ten cel.
Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę gospodarczą ubiegłej niedzieli w kwocie 2081 zł.
Intencje Mszy św. w rozpoczynającym się tygodniu: (zakładka intencje)
Wszystkim naszym Parafianom oraz Gościom a także Solenizantom i Jubilatom, obchodzącym w tym tygodniu swoje święta, życzymy Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask oraz opieki Matki Bożej – naszej Patronki.