Ogłoszenia parafialne XIV niedziela zwykła 7 lipca 2024 r.

  1. Serdecznie dziękujemy za ofiarę na kwiaty i posprzątanie naszego kościoła na liturgię dzisiejszej niedzieli rodzinom Państwa Maciejczyk i Szmit. O przygotowanie kościoła na liturgię kolejnej niedzieli prosimy rodzinę p. Trelka.

  2. Dziś po Mszy św. o godz. 10.30 zapraszamy na spotkanie formacyjne wszystkich Członków KŻR naszej parafii. Na spotkaniu podane zostaną intencje modlitewne na miesiąc lipiec, a także rozdane biuletyny rodziny różańcowej.

  3. Gromadząc się na Mszach św. w okresie letnim, zadbajmy o godny strój w kościele: zakryte ramiona i długie spodnie.

  4. Z dniem 1 lipca dotychczasowy ks. proboszcz Tadeusz Mazur rozpoczął posługę duszpasterską jako proboszcz par. św. Zygmunta w Szydłowcu oraz dziekan dekanatu szydłowieckiego. Wyrazem naszej wdzięczności za Jego Osobę, posługę duszpasterską w naszej parafii i ogrom wykonanych przy wsparciu parafian prac materialnych niech będzie nasza modlitwa w Jego intencjach.

  5. W przyszłą niedzielę – 14 lipca na Mszy św. o godz. 10.30 w obecności dziekana dekanatu Radom-Wschód oraz zaproszonych gości, będzie miało miejsce kanoniczne objęcie urzędu proboszcza przez ks. Sławomira Szustaka, który z dniem 1 lipca br. rozpoczął w naszej parafii posługę duszpasterską. Serdecznie zapraszamy.

  6. Intencje Mszy św. w rozpoczynającym się tygodniu:

  7. Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli a tym, którzy udają się na wakacyjny wypoczynek, zwłaszcza dzieciom i młodzieży nabrania sił duchowych i fizycznych. Nie zapominajmy o potrzebie modlitwy oraz obowiązku uczestnictwa we Mszy św.