PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 1 kwietnia 2024r.

  1. Dziękuję za ofiarę na kwiaty i posprzątanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę rodzinom p. Krupa i Korcz. Bardzo proszę aby o porządek na przyszłą niedzielę w naszym kościele zadbały rodzina p. Marianny Sowińskiej i rodzina p. Kopyt.

  2. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W I czwartek miesiąca 15 minut przed Mszą św. nabożeństwo ku czci św Jana Pawła II. W I piątek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja, którą rozpoczniemy Koronką do Miłosierdzia Bożego od godz. 15.15. Adoracja potrwa do Mszy św. o godz. 16.00. Spowiedź od godziny 15.30. W I sobotę miesiąca nabożeństwo do Matki Bożej o godz. 15.45 a następnie Msza św. ku czci Niepokalanego Serca NMP.

  3. Najbliższa niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na Caritas naszej Diecezji.

  4. Również w najbliższą niedzielę na Mszę św. o godz. 10.30 zapraszam członkinie z KŻR. Po Mszy św. spotkanie formacyjne i zmiana tajemnic.

  5. W najbliższy piątek na godzinę 18.00 do remizy OSP w Kłonówku zapraszam strażaków, przedstawicieli Rady parafialnej i wszystkich, którzy dwa tygodnie temu wzięli udział w uporządkowaniu placu przy kościele i na cmentarzu.

  6. Bardzo dziękuję za ufundowanie witraży. Witraż Św. O. Pio jest darem rodziny p. Tokarskich. Witraż Bł. rodziny Ulmów jest darem p. Teresy, Artura i Roberta Derlatków Jeszcze raz Bóg zapłać

  7. Dziękuję za indywidualne ofiary, które przeznaczę na wymianę elewacji w naszym kościele. Bóg zapłać.

  8. Jeszcze raz dziękuję za wszystkie ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Dzięki nim mogliśmy pięknie udekorować Ciemnicę, Grób Jezusa oraz ołtarz. Za pozostałe ofiary kupiłem trzy kropielnice do naszego kościoła.

  9. Z całego serca dziękuję firmie p. Ryszarda Janczyka za remont elewacji na Kaplicy Pogrzebowej.

  10. Intencje mszy świętych na najbliższy tydzień: (zakładka: intencje)