PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 1 kwietnia 2024r.

  1. Bardzo dziękuję za ofiarę na kwiaty i posprzątanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę rodzinie p. Gębskich. Proszę aby o porządek na przyszłą niedzielę w naszym kościele zadbała rodzina p. Gałek.

  2. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W I czwartek miesiąca 15 minut przed Mszą św. nabożeństwo ku czci naszego Patrona, św Maksymiliana Kolbego. W I piątek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja, którą rozpoczniemy Koronką do Miłosierdzia Bożego od godz. 15.00. Adoracja potrwa do Mszy św. o godz. 17.00. Spowiedź od godziny 16.30. W I sobotę miesiąca nabożeństwo do Matki Bożej o godz. 16.45 a następnie Msza św. ku czci Niepokalanego Serca NMP..

  3. Najbliższa niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na Caritas naszej Diecezji.

  4. Również w najbliższą niedzielę na Mszę św. o godz. 12.00 zapraszam członkinie z KŻR. Po Mszy św. spotkanie formacyjne i zmiana tajemnic.

  5. Z całego serca dziękuję za indywidualne ofiary, które przeznaczę, na zapłatę za remont i wykonanie nowych ławek w naszym kościele. Niech dobry Bóg wynagradza swoim błogosławieństwem waszą hojność

  6. Bardzo dziękuję za ofiary złożone na kwiaty i dekorację do Grobu Pańskiego. Bóg zapłać.

  7. Jeszcze raz dziękuję za wszystkie ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Dzięki nim mogliśmy pięknie udekorować Ciemnicę, Grób Jezusa oraz ołtarz. Za pozostałe ofiary kupiłem dwie kropielnice do naszego kościoła.

  8. Intencje mszy świętych na najbliższy tydzień: (zakładka: intencje)