UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO 19 maja 2024r.

  1. Dziękuję za ofiarę na kwiaty i posprzątanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę rodzicom dzieci, które w dniu dzisiejszym przyjmą/przyjęły sakrament I Komunii św. Bardzo proszę aby o porządek na przyszłą niedzielę w naszym kościele zadbały rodziny p. Tomczak i Kiraga.

  2. W dzisiejszą niedzielę, o godz. 10.30 będziemy przeżywać w naszej parafii Uroczystość I Komunii św. Bardzo dziękuję rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za zaangażowanie w przygotowanie tej uroczystości, za porządki na placu przykościelnym i w kościele oraz złożenie ofiary 1.300 zł. na trzy pateny, które będą nam służyły przy udzielaniu komunii św. Jeszcze raz Bóg zapłać!

  3. W dniu jutrzejszym będziemy przeżywać Święto NMP Matki Kościoła w tradycji polskiej zwany drugim dniem Zielonych świątek. Msza św. w naszej parafii o godz. 16.00.

  4. W środę zapraszam dzieci, które będą przeżywały w tym roku rocznicę I Komunii św. i ich rodziców na spotkanie o godz. 14.30.

  5. Przeżywamy miesiąc maj, miesiąc poświęcony szczególnej czci Matki Bożej. Każdego dnia 15 minut przed Mszy św. o godz. 16.00 zapraszam na nabożeństwa majowe.

  6. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Najświętszej Trójcy, która kończy okres wielkanocny. Pamiętajmy o obowiązku spowiedzi i komunii św. w czasie wielkanocnym. Z sakramentu spowiedzi możemy skorzystać codziennie pół godziny przed Mszą św.

  7. Z całego serca dziękuję za indywidualne ofiary, które przeznaczę, na inwestycje w naszym kościele. Jeszcze raz Bóg zapłać!

  8. Bóg zapłać za ofiary złożone w dniu dzisiejszym na tacę gospodarczą.

  9. Zapowiedzi.

  10. Intencje mszy świętych na najbliższy tydzień: (zakładka: intencje)