UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO 19 maja 2024r.

 1. Bardzo dziękuję za ofiarę na kwiaty i posprzątanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę rodzinie p. Michaliny Gołębiowskiej. Bardzo proszę aby o porządek na przyszłą niedzielę w naszym kościele zadbali rodzice dzieci, które przyjmą w najbliższą niedzielę sakrament I Komunii św.

 2. W dniu jutrzejszym będziemy przeżywać Święto NMP Matki Kościoła w tradycji polskiej zwany drugim dniem Zielonych świątek. Msza św. w naszej parafii o godz. 17.00.

 3. Również jutro na godz. 18.00 zapraszam dzieci, które w tym roku przystąpią do sakramentu I Komunii św. w naszej parafii na próbę.

 4. We wtorek zapraszam dzieci, które będą przeżywały w tym roku rocznicę I Komunii św. i ich rodziców na spotkanie o godz. 18.00.

 5. Przeżywamy miesiąc maj, miesiąc poświęcony szczególnej czci Matki Bożej. Każdego dnia po Mszy św. o godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwa majowe.

 6. Za tydzień, w niedzielę o godz. 12.00 będziemy przeżywać w naszej parafii Uroczystość I Komunii św. W związku z tą uroczystością mam wielką prośbę aby osoby, które zazwyczaj uczestniczą we Mszy św. o godz. 12.00 przybyły na godz. 9.00. Dziękuję za zrozumienie. Spowiedź dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św., ich rodziców i rodziny, w sobotę o godz. 10.00.

 7. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Najświętszej Trójcy, która kończy okres wielkanocny. Pamiętajmy o obowiązku spowiedzi i komunii św. w czasie wielkanocnym. Z sakramentu spowiedzi możemy skorzystać codziennie pół godziny przed Mszą św.

 8. Z całego serca dziękuję za indywidualne ofiary, które przeznaczę, na zapłatę za remont i wykonanie nowych ławek w naszym kościele. Jeszcze raz Bóg zapłać!

 9. Bóg zapłać za ofiary złożone w dniu dzisiejszym na tacę gospodarczą.

 10. Zapowiedzi.

 11. Intencje Mszy świętych na najbliższy tydzień: (zakładka: intencje)