UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO 12 maja 2024r.

  1. Dziękuję za ofiarę na kwiaty i posprzątanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę rodzinom p. Karcz i Chęć. Bardzo proszę aby o porządek na przyszłą niedzielę w naszym kościele zadbali rodzice dzieci, które przyjmą w najbliższą niedzielę sakrament I Komunii św.

  2. Przeżywamy miesiąc maj, miesiąc poświęcony szczególnej czci Matki Bożej. Każdego dnia 15 minut przed Mszy św. o godz. 16.00 zapraszamy na nabożeństwa majowe.

  3. W przyszłą niedzielę o godz. 10.30 będziemy przeżywać w naszej parafii Uroczystość I Komunii św. W związku z tą uroczystością mam wielką prośbę aby osoby, które zazwyczaj uczestniczą we Mszy św. o godz. 10.30 przybyły na godz. 7.30. Dziękuję za zrozumienie.

  4. Spowiedź dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św., ich rodziców i rodziny w sobotę o godz. 11.00.

  5. W naszym kościele w bocznej nawie pojawiły się dwie podstawy pod figury Matki Bożej i św. Józefa, figury które wcześniej znajdowały się na ścianach przed prezbiterium. Za podstawy zapłaciłem 300 zł.

  6. Przyszła niedziela to 3 niedziela miesiąca i związana z nią taca gospodarcza. Od ostatniego sprawozdania, pozyskałem kwotę 4.125 zł. Po spłaceniu raty kredytu pozostałą kwotę 2.232 zł. przeznaczę na dokończenie ogrodzenia przy plebanii. Już dziś z serca dziękuję za ofiary.

  7. Zapowiedzi.

  8. Intencje mszy świętych na najbliższy tydzień: (zakładka: intencje)