V NIEDZIELA WIELKANOCNA 28 kwietnia 2024r.

  1. Dziękuję za ofiarę na kwiaty i posprzątanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę rodzinom p. Mucha i Mirota. Bardzo proszę aby o porządek na przyszłą niedzielę w naszym kościele zadbały rodziny p. Węglińskich i Stępień.

  2. W środę rozpoczynamy miesiąc maj, miesiąc poświęcony szczególnej czci Matki Bożej. Każdego dnia 15 minut przed Mszy św. o godz. 16.00 zapraszam na nabożeństwa majowe. Przy tej okazji bardzo proszę o odnowienie i przystrojenie przydrożnych figur i krzyży.

  3. Drugiego maja przypada Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Wywieszenie w tym dniu polskiej Flagi, to sposób na krzewienie patriotyzmu. 2 maja przypada I czwartek miesiąca 15 minut przed Mszą św. nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II połączone z nabożeństwem majowym.

  4. Trzeciego maja będziemy przeżywać uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, głównej Patronki naszej Ojczyzny i naszej parafii. Msze św. w naszej parafii w porządku niedzielnym, czyli o godz. 7.30 i suma odpustowa z procesją o godz. 10.30. Kazania odpustowe wygłosi ks. dr Damian Fołtyn. W związku z tym, że jest to zarazem I piątek miesiąca spowiedź przed każdą Mszą św. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

  5. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 10.30 zapraszam członkinie z KŻR. Po Mszy św. spotkanie formacyjne.

  6. Z całego serca dziękuję za indywidualne ofiary, które przeznaczę na inwestycje w naszym kościele. Bóg zapłać.

  7. Bóg zapłać za ofiary złożone w dniu dzisiejszym na tacę jako wsparcie WSD w Radomiu.

  8. Intencje mszy świętych na najbliższy tydzień: (zakładka: intencje)