V NIEDZIELA WIELKANOCNA 28 kwietnia 2024r.

  1. Bardzo dziękuję za ofiarę na kwiaty i posprzątanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę rodzinie p. Serafin. Proszę aby o porządek na przyszłą niedzielę w naszym kościele zadbała rodzina p. Maciąg.

  2. W środę rozpoczynamy miesiąc maj, miesiąc poświęcony szczególnej czci Matki Bożej. Każdego dnia po Mszy św. o godz. 17.00 zapraszam na nabożeństwa majowe. Przy tej okazji bardzo proszę o odnowienie i przystrojenie przydrożnych figur i krzyży.

  3. Drugiego maja przypada Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Wywieszenie w tym dniu polskiej Flagi, to sposób na krzewienie patriotyzmu. 2 maja przypada I czwartek miesiąca 15 minut przed Mszą św. nabożeństwo ku czci naszego Patrona, św Maksymiliana Kolbego.

  4. W dniu 3 maja będziemy przeżywać uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, głównej Patronki naszej Ojczyzny, Odpust w parafii Kłonówek. Msze św. w naszej parafii w porządku niedzielnym, czyli o godz. 9.00 i 12.00. W związku z tym, że jest to zarazem I piątek miesiąca spowiedź przed każdą Mszą św. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

  5. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 12.00 zapraszam członkinie z KŻR.

  6. Z całego serca dziękuję za indywidualne ofiary, które przeznaczę, na zapłatę za remont i wykonanie nowych ławek w naszym kościele. Niech dobry Bóg wynagradza waszą hojność. Proszę kochani o solidarność abym jak najszybciej zapłacił za to piękne dzieło w naszym kościele.

  7. Bóg zapłać za ofiary złożone w dniu dzisiejszym na tacę jako wsparcie WSD w Radomiu.

  8. Intencje Mszy świętych na najbliższy tydzień: (zakładka: intencje)