VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 5 maja 2024r.

  1. Dziękuję za ofiarę na kwiaty i posprzątanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę rodzinom p. Węglińskich i Stępień. Bardzo proszę aby o porządek na przyszłą niedzielę w naszym kościele zadbały rodziny p. Karcz i Chęć.

  2. Przeżywamy miesiąc maj, miesiąc poświęcony szczególnej czci Matki Bożej. Każdego dnia 15 minut przed Mszy św. o godz. 16.00 zapraszam na nabożeństwa majowe. Przy tej okazji bardzo dziękuję za odnowienie i przystrojenie przydrożnych figur i krzyży.

  3. W dzisiejszą niedzielę na Mszę św. o godz. 10.30 zapraszam członkinie z KŻR. Po Mszy św. spotkanie formacyjne.

  4. W środę, 8 maja, przypada święto świętego Stanisława, biskupa i męczennika, patrona Polski. Zapraszam na Mszę św. o godz. 16.00 w czasie, której będziemy przyzywać orędownictwa św. Stanisława, prosząc o błogosławieństwo dla naszej Ojczyzny.

  5. Od piątku rozpoczniemy nowennę do Ducha Świętego jako przygotowanie do uroczystości Zielonych Świąt. Modlitwy nowenny będą odmawiane na zakończenie nabożeństwa majowego.

  6. W sobotę na godz. 15.00 zapraszam wszystkich ministrantów na zbiórkę.

  7. Z całego serca dziękuję za indywidualne ofiary, które przeznaczę na inwestycje w naszym kościele.

  8. Na stoliku pod chórem jest wyłożony nowy numer „Rycerza Niepokalanej” i dla dzieci „Rycerzyk Niepokalanej” na miesiąc maj. Dobrowolną ofiarę za prasę katolicką składamy do puszki umiejscowionej na filarze.

  9. Intencje mszy świętych na najbliższy tydzień: (zakładka: intencje)