VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 5 maja 2024r.

 1. Bardzo dziękuję za ofiarę na kwiaty i posprzątanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę rodzinie p. Maciąg. Proszę aby o porządek na przyszłą niedzielę w naszym kościele zadbała rodzina p. Gołębiowskich z Bogusławic.

 2. Przeżywamy miesiąc maj, miesiąc poświęcony szczególnej czci Matki Bożej. Każdego dnia po Mszy św. o godz. 17.00 zapraszam na nabożeństwa majowe. Przy tej okazji bardzo dziękuję za odnowienie i przystrojenie przydrożnych figur i krzyży.

 3. W dzisiejszą niedzielę na Mszę św. o godz. 12.00 zapraszam członkinie z KŻR.

 4. Jutro na godz. 17.30 zapraszam dzieci, które w tym roku przystąpią do sakramentu I Komunii św. w naszej parafii na próbę.

 5. W środę, 8 maja, przypada święto świętego Stanisława, biskupa i męczennika, patrona Polski. Zapraszam na Mszę św. o godz. 17.00 w czasie, której będziemy przyzywać orędownictwa św. Stanisława, prosząc o błogosławieństwo dla naszej Ojczyzny.

 6. Od piątku rozpoczniemy nowennę do Ducha Świętego jako przygotowanie do uroczystości Zielonych Świąt. Modlitwy nowenny będą odmawiane na zakończenie nabożeństwa majowego.

 7. W sobotę na godz. 11.00 zapraszam wszystkich ministrantów na zbiórkę.

 8. Bardzo dziękuję za wykoszenie trawy na placu przykościelnym p. Dariuszowi Kalbarczykowi i p. Tadeuszowi naszemu kościelnemu.

 9. Z całego serca dziękuję za indywidualne ofiary, które przeznaczę, na zapłatę za remont i wykonanie nowych ławek w naszym kościele.

 10. Na stoliku pod chórem jest wyłożony nowy numer „Rycerza Niepokalanej” i dla dzieci „Rycerzyk Niepokalanej” na miesiąc maj. Dobrowolną ofiarę za prasę katolicką składamy do puszki umiejscowionej na filarze.

 11. Zapowiedzi

 12. Intencje Mszy świętych na najbliższy tydzień: (zakładka: intencje)