X NIEDZIELA ZWYKŁA 9 czerwca 2024r.

  1. Bardzo dziękuję za ofiarę na kwiaty i posprzątanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę rodzinie p. Kucharskich. Bardzo proszę aby o porządek na przyszłą niedzielę w naszym kościele zadbała rodzina p. Dziedzic.

  2. We wtorek, 11 czerwca, obchodzimy Święto Poświęcenia kościoła katedralnego w Radomiu. W tym dniu modlimy się za nasz Kościół diecezjalny, Jego Pasterzy i wiernych.

  3. W dniu wczorajszym zakończyliśmy rok formacyjny Liturgicznej Służy Ołtarza. Wraz z ministrantami udaliśmy się do parku trampolin i pizze. Wszystkie atrakcje były gratisowe. Jest to forma naszej wdzięczności za ich służbę przy ołtarzu.

  4. Z całego serca dziękuję za indywidualne ofiary, które przeznaczę, na zapłatę za remont i wykonanie nowych ławek w naszym kościele. Jeszcze raz Bóg zapłać!

  5. Przyszła niedziela to 3 niedziela miesiąca i związana z nią taca gospodarcza. Od ostatniego sprawozdania, pozyskałem kwotę 4.264 zł. Po spłaceniu raty kredytu pozostałą kwotę 2.342 zł. przeznaczę na dokończenie ogrodzenia przy plebanii. Już dziś z serca dziękuję za ofiary.

  6. W dniach od 16 do 21 września organizuję autokarową pielgrzymkę do Krajów Bałtyckich. Zwiedzimy cztery państwa: Litwę, Łotwę, Estonię i Finlandię. Koszt pielgrzymki to kwota 3 000 zł. Zainteresowanych zapraszam po szczegółowy program. Przy zapisywaniu się składamy zaliczkę 1000 zł. Do końca czerwca zapisuję tylko chętnych z parafii.

  7. Intencje Mszy świętych na najbliższy tydzień: (zakładka: intencje)