XII NIEDZIELA ZWYKŁA 23 czerwca 2024r.

  1. Z okazji przypadającego dzisiaj Dnia Ojca składamy serdeczne życzenia i zawierzamy wszystkich ojców opiece św. Józefa.

  2. Dziękuję za ofiarę na kwiaty i posprzątanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę rodzinom p. Glegoła i Mucha. Bardzo proszę aby o porządek na przyszłą niedzielę zadbały rodziny p. Wołos i Maciejczyk..

  3. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszek na potrzeby Stolicy Apostolskiej w Watykanie, tzw. Świętopietrze, które jest związane z sobotnią uroczystością Św. Apostołów Piotra i Pawła.

  4. Z całego serca dziękuję za indywidualne ofiary, które przeznaczę, na inwestycje w naszym kościele. Jeszcze raz Bóg zapłać!

  5. W zakrystii pojawił się ostatni witraż poświęcony Bł. Karolowi Acutisowi. Witraż jest darem ministrantów, ks. Karola i moim. Ministranci mają piękną pamiątkę, bo są wyszczególnieni z imienia i nazwiska. Jeszcze raz Bóg zapłać

  6. W dniach od 16 do 21 września organizuję autokarową pielgrzymkę do Krajów Bałtyckich. Zwiedzimy cztery państwa: Litwę, Łotwę, Estonię i Finlandię. Koszt pielgrzymki to kwota 3 000 zł. Zainteresowanych zapraszam po szczegółowy program. Przy zapisywaniu się składamy zaliczkę 1000 zł. Do końca czerwca zapisuję tylko chętnych z parafii.

  7. Intencje Mszy świętych na najbliższy tydzień: (zakładka: intencje)

  8. DEKRET BISKUPA ORDYNARIUSZA