XII NIEDZIELA ZWYKŁA 23 czerwca 2024r.

  1. Z okazji przypadającego dzisiaj Dnia Ojca składamy serdeczne życzenia i zawierzamy wszystkich ojców opiece św. Józefa.

  2. Bardzo dziękuję za ofiarę na kwiaty i posprzątanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę rodzinie p. Marchewka. Bardzo proszę aby o porządek na przyszłą niedzielę w naszym kościele zadbała rodzina p. Hyc.

  3. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszek na potrzeby Stolicy Apostolskiej w Watykanie, tzw. Świętopietrze, które jest związane z sobotnią uroczystością Św. Apostołów Piotra i Pawła.

  4. Z całego serca dziękuję za indywidualne ofiary, które przeznaczę, na zapłatę za remont i wykonanie nowych ławek w naszym kościele. Jeszcze raz Bóg zapłać!

  5. W dniach od 16 do 21 września organizuję autokarową pielgrzymkę do Krajów Bałtyckich. Zwiedzimy cztery państwa: Litwę, Łotwę, Estonię i Finlandię. Koszt pielgrzymki to kwota 3 000 zł. Zainteresowanych zapraszam po szczegółowy program. Przy zapisywaniu się składamy zaliczkę 1000 zł. Do końca czerwca zapisuję tylko chętnych z parafii.

  6. Intencje Mszy świętych na najbliższy tydzień: (zakładka: intencje)

  7. DEKRET KSIĘDZA BISKUPA ORDYNARIUSZA

  8. W piątek odeszła z naszej wspólnoty parafialnej śp. Anna Kościelniak z Bogusławic. Msza św. pogrzebowa w jej intencji będzie sprawowana w środę. Polećmy ją Miłosiernemu Bogu. „Ojcze nasz…”