XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 30 czerwca 2024r.

  1. Dziękuję za ofiarę na kwiaty i posprzątanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę rodzinom p. Wołos i Maciejczyk. Bardzo proszę aby o porządek na przyszłą niedzielę zadbały rodziny p. Kingi i Bartłomieja Maciejczyk oraz Emilii i Artura Szmit.

  2. W dzisiejszą niedzielę po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszek na potrzeby Stolicy Apostolskiej w Watykanie, tzw. Świętopietrze, które jest związane z wczorajszą uroczystością Św. Apostołów Piotra i Pawła.

  3. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W I czwartek miesiąca 15 minut przed Mszą św. nabożeństwo ku czci św Jana Pawła II. W I piątek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja, którą rozpoczniemy Koronką do Miłosierdzia Bożego od godz. 15.15. Adoracja potrwa do Mszy św. o godz. 16.00. Spowiedź od godziny 15.15. W I sobotę miesiąca nabożeństwo do Matki Bożej o godz. 15.45 a następnie Msza św. ku czci Niepokalanego Serca NMP.

  4. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 10.30 zapraszam członkinie z KŻR. Po Mszy św. spotkanie formacyjne i zmiana tajemnic.

  5. W dniach od 16 do 21 września organizuję autokarową pielgrzymkę do Krajów Bałtyckich. Zwiedzimy cztery państwa: Litwę, Łotwę, Estonię i Finlandię. Koszt pielgrzymki to kwota 3 000 zł. Zainteresowanych zapraszam po szczegółowy program. Przy zapisywaniu się składamy zaliczkę 1000 zł.

  6. Intencje Mszy świętych na najbliższy tydzień: (zakładka: intencje)