XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 30 czerwca 2024r.

  1. Bardzo dziękuję za ofiarę na kwiaty i posprzątanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę rodzinie p. Hyc. Bardzo proszę aby o porządek na przyszłą niedzielę rodzina p. Kaczmarzyk.

  2. W dzisiejszą niedzielę po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszek na potrzeby Stolicy Apostolskiej w Watykanie, tzw. Świętopietrze, które jest związane z wczorajszą uroczystością Św. Apostołów Piotra i Pawła.

  3. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W I czwartek miesiąca 15 minut przed Mszą św. nabożeństwo ku czci naszego Patrona, św Maksymiliana Kolbego. W I piątek miesiąca wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja, którą rozpoczniemy Koronką do Miłosierdzia Bożego od godz. 15.00. Adoracja potrwa do Mszy św. o godz. 17.00. Spowiedź od godziny 16.30. W I sobotę miesiąca nabożeństwo do Matki Bożej o godz. 16.45 a następnie Msza św. ku czci Niepokalanego Serca NMP.

  4. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 12.00 zapraszam członkinie z KŻR. Po Mszy św. spotkanie formacyjne i zmiana tajemnic.

  5. Z całego serca dziękuję za indywidualne ofiary, które przeznaczyłem, na zapłatę za remont i wykonanie nowych ławek w naszym kościele. Jeszcze raz Bóg zapłać!

  6. W dniach od 16 do 21 września organizuję autokarową pielgrzymkę do Krajów Bałtyckich. Zwiedzimy cztery państwa: Litwę, Łotwę, Estonię i Finlandię. Koszt pielgrzymki to kwota 3 000 zł. Zainteresowanych zapraszam po szczegółowy program. Przy zapisywaniu się składamy zaliczkę 1000 zł.

  7. Intencje Mszy świętych na najbliższy tydzień: (zakładka: intencje)