Ogłoszenia – Parafia Grzmucin II NIEDZIELA ZWYKŁA 14 stycznia 2024r.

  1. Bardzo dziękuję za ofiarę na Bożonarodzeniowy wystrój i posprzątanie naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę rodzinie p. Gębskich. Proszę aby o porządek na przyszłą niedzielę w naszym kościele zadbała rodzina p. Misalskich.

  2. W dniach od 18 do 25 stycznia będziemy przeżywać Tydzień Modlitw o jedność Chrześcijan. Pamiętajmy o tej intencji w naszych modlitwach.

  3. Za tydzień na Mszę św. o godz. 12.00 zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami na spotkanie formacyjne.

  4. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Dzień Babci, a w poniedziałek Dzień Dziadka. Niech nasza pamięć, dobre słowa, modlitwa, przyjęta w ich intencji Komunia Święta będą wyrazem naszej szczególnej miłości.

  5. Również w przyszła niedziela to 3 niedziela miesiąca i związana z nią taca gospodarcza. Od ostatniego sprawozdania, pozyskałem kwotę 3.854 zł. Po spłaceniu raty kredytu pozostałą kwotę 1.926 zł. przeznaczę na zapłatę za wykonane w połowie ogrodzenie przy plebanii. Już dziś z serca dziękuję za ofiary.

  6. Zapraszam do zakrystii po odbiór miesięcznika „Różaniec” wszystkich, którzy prenumerują to czasopismo. Na stoliku pod chórem jest wyłożony nowy numer „Rycerza Niepokalanej” na miesiąc styczeń. Dobrowolną ofiarę za prasę katolicką składamy do puszki umiejscowionej na filarze. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

  7. Z całego serca dziękuję za indywidualne ofiary, które przeznaczę, na zakupione nowe dywany w naszym kościele. Bóg zapłać.

  8. Intencje mszy świętych na najbliższy tydzień: (zakładka: intencje)